Čtvrtek 15.11. 2018 | svátek má: Leopold

Surfněte si


Podzim přivítejte v dobré společnosti. Vyberte si kvalitní restauraci, šaty, vůni, potraviny do spižírny i zdraví ve spreji. Splíny pak zažeňte výhrami v soutěžích na netu, koláčem z veselé formičky nebo horkým čajem v hrnku s fotkou z letní dovolené!
 

Skutečně jedinečný prezent plný romantiky, který ovšem potěší třeba i obchodní partnery. Snídejte skromně či opulentně, objednávku proveďte ideálně dva dny předem a spolehněte se, že potraviny, káva, čaj i květiny budou z kvalitních zdrojů. Vybírejte z jedenácti snídaňových menu,včetně jednoho piknikového! Utratíte od tří set do tří tisíc korun plus sto až sto padesát za dopravu v Praze nebo Brně a jeho okolí.


Stolní fotbálek, hrající trička, alkoholová lízátka se zamraženými škorpióny, akvária s netoxickým gelem, ve kterém žijí mravenci, cukřenka z kostek cukru, přitom porcelánová, příbory z lega, pouťový stroj na popcorn, tajná kamera v zapalovači nebo v propisce, nespočet usb hraček a dalších zábavných gadgetů. Dárky za stovku i za dvacet pět tisíc, jako podvodní skútr. Pecka! Najdete tu dárky pro celou rodinu.


Módní kalhoty, šaty, trička, svetříky, legíny... prostě všechny nezbytné součásti oděvu, které potřebujete vy i váš partner nebo děti, a zaručeně nesmí chybět pod vánočním stromkem. Na webu této americké značky můžete samozřejmě vybírat i šperky a další doplňky, také spodní prádlo či plavky. Sympatické je, že zde zakoupíte také ošacení nadměrných velikostí.


Batohy, boty, čepice, klobouky, deštníky, hodinky, kabelky, tašky, kosmetické náčiní, kravaty, opasky, peněženky, rozličná pouzdra, punčochové zboží, psací potřeby, rukavice, šály, šátky, šperky, zavazadla, kufry a desítky dalších doplňků či dárkových setů od minimálně 156ti světových módních firem! Přehledně a šikovně připravený web, kde si můžete odfiltrovat a vybírat dárky třeba podle barvy.


Přípravky z omamné a konejšivé levandule. Vůně na tělo i do prádla, mýdlo, šampon, balzám na rty, ale též levandulový med, keramika, marmeláda. Navíc francouzské přírodní cidery z jablek. Ceny od cca 80 Kč do 500 Kč.


Vysoce kvalitní čištěný roztok mořské vody ve spreji pro komplexní péči o nos váš i celé vaší rodiny. To je Stérimar, francouzský sprej z Bretaně, který umí léčit rýmu sezónní, infekční i alergickou. Jde o přírodní, v podstatě tisíc let starý a osvědčený lék na ucpaný nos, který zahojí dutiny i vašemu miminku. Inteligentní tryska zacílí přesně tam, kde je třeba, abyste mohla volně dýchat. Pokud ho ještě neznáte, zajisté tento báječný sprej objevte! Podrobné info o něm naleznete na Sterimar.cz a zakoupíte jej pak v lékárnách za cca 150 až 180 Kč.