Středa 22.11. 2017 | svátek má: Cecílie

DENISA DOMANSKÁ – nová tvář salonu COOL

Česká Miss World 2011 Denisa Domanská moc dobře ví, že být stále upravená je vizitkou každého člověka. Péči o svůj vzhled proto rozhodně nepodceňuje a ráda tak přijala nabídku se stát tváří nově otevřeného salonu COOL v pražských Holešovicích.

Denisa se pravidelně nechává opečovávat šikovným týmem a využívá tak všech možných služeb, který tento salon nabízí.

 

Salon COOL má navíc již 10-letou praxi v PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ. Jak sama majitelka Kateřina Kolínová říká: ,,Používáme pouze EVROPSKÉ VLASY špičkové kvality. Vlasy jsou panenské, to znamená, nikdy předtím chemicky ošetřované. Vlasy se vyrábějí na zakázku, individuálně k potřebám každé klientky. Evropské vlasy jsou k dostání rovné, vlnité i kudrnaté. S vlasy od nás jsme se zúčastnily mezinárodní soutěže v PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ a získaly jsme první místo.“

 

Mezi další služby salonu patří nejžhavější novinka na poli rovnání a opravy vlasů - špičková moderní technologie AGAVE. V dnešním světě jsme neustále vystaveni faktorům, které naše vlasy poškozují. Ať už máte vlasy poškozené častým barvením, melírem, nebo čímkoli jiným, AGAVE si s tímto problémem však poradí! Vaše vlasy budou hebké, lesklé a především zdravé! AGAVE  je přírodní produkt nikoli žádná chemie, a proto je jeho použití tak účinné. V podstatě se vlasům vrací to, co ztratily. Agave je 100% bez formaldehydu i jeho derivátů. AGAVE  Vám narovná a ozdraví vlasy až na tři měsíce! Zapomeňte na žehličku a mějte rovné a krásně lesklé vlasy, které se snadno upravují!

 

V salonu COOL můžete krom vlasové péče vyzkoušet (vlasová kosmetika L’Oréal) i nehtovou modeláž (novinku roku 2011- Shellac), dále kosmetiku a prodloužení řas (metodu PERFECT SILK LASHES).

 

Kadeřnický salon COOL Praha najdete na adrese:
Bubenské nábřeží 8, Praha 7 – Holešovice

tel.: 220513957, 737071564

E-mail: katakolinova@seznam.cz

www.cool-praha.cz 

Kosmetika a prodloužení řas:

Romana Benešová

tel: 604455825