Úterý 23.1. 2018 | svátek má: Zdeněk

LOOK MAGAZINE
Střelecký turnaj 2012

Tak jako se každý rok společně setkáváme okolo Vánoc na přehlídkách (na společenské akci) v Sacre Coeur, v létě na golfu v Hořehledech, tak se pomalu buduje tradice našeho podzimního střeleckého turnaje na střelnici FOX Mělník.

Zatímco vloni byla pro nás sportovní střelba i prostředí střelnice velká neznámá, letos jsme se střeleckého dne nemohli dočkat. Nízké ranní teploty jsme při posledních přípravách stánků díky čajům Biogena a cateringu od Starbucks® zvládli snadno a mohli jsme tak záhy s prvními slunečními paprsky přivítat hosty, mezi kterými byly např. modelky Mirka Košťanová, Nikol Zvěřinová (Plzáková), moderátor Petr Vojnar či Kateřina Šlégrová.

Sluneční paprsky dodaly potřebnou barvu i welcome drinku, o který se postaralo Vinařství u Kapličky. Po oficiálním zahájení moderátorem Petrem Vojnarem následovalo rozdělení do skupin na profesionály a amatéry, aby se po té rozběhly střelecké souboje naplno. Okolo jedenácté hodiny začali rozprašovat asfaltové holuby nejprve profíci, zatímco my ostatní jsme si jako předehru mohli vyzkoušet lukostřelbu od společnosti Proevent, dále střelbu z pistole na terč a postupně i další střelecké disciplíny. O energii v náročném programu se postaraly zdravé tyčinky Corny a tekutiny zase doplnily vody O2 active a Ondrášovka.

V kategorii amatérů se dařilo první české vicemiss z roku 2006 Mirce Košťanové, která zvládala skvěle jak střelbu z pistole a luku, tak i lovecký parkur. Mezi profesionály dominoval Aleš Vondráček před Petrem Vojtíškem a Oldřichem Vilhelmem. Pro nestřílející hosty byl připraven zajímavý doprovodný program. O ukázky westernové střelby se postarali kovbojové od společnosti Dave-zbraně a všichni přítomní také mohli vyzkoušet krásné auto roku 2011 - Alfu Romeo model Gulietta. Pomyslnou tečku za druhým ročníkem střeleckého turnaje napsala módní přehlídka sportovní švédské značky Didrikson 1913.

Na závěr bychom ještě jednou rádi poděkovali všem partnerům akce a pogratulovali vítězům. Na viděnou zase za rok v Mělníku.

Celý článek najdete v čísle prosinec - leden