Úterý 23.1. 2018 | svátek má: Zdeněk

JAK SE FOTIL KALENDÁŘ LOOKMAGAZINE 2013

Stejně jako již předešlé čtyři roky, tak i letos jsme se rozhodli vytvořit kalendář LOOK magazine pro rok 2013. Jelikož už jsme vyčerpali mnohé z úspěšných modelek, ten poslední, jak si jistě pamatujete, fotila např. Hanka Svobodová, rozhodli jsme se tentokrát pro výběr z trochu jiné branže. Pro kalendář byla vybrána mladičká zpěvačka Monika Bagárová. Monika se nám do letošního konceptu, který se nesl v mafiánském stylu, náramně hodila. Focení odstartovalo dne 24. 9. 2012 v Merkur Casinu na Černém mostě. Pro letošní kalendář se nám podařilo zajistit opravdu dobrý tým lidí. Kromě Moniky je zachycen na několika záběrech i přední vizážista a stylista Filip Sam Dolce, který se postaral o výborný make-up, styling a ve finále si zahrál i roli mafiánského kumpána. Spolu s Filipem byl na place přítomný i Moničin stylista Lukáš Mach a back stage dokumentoval fotograf Lukáš David. O vlasy se letos výborně starala Soňa Velia z luxusního kadeřnického salonu Lorma. První den focení je vždy takový rozjezdový – a bylo potřeba najít společnou řeč. První den se nám podařilo nafotit hned tři záběry, fotilo se v Merkur Casinu na Černém Mostě. Druhý den se naše focení přesunulo do hotelu U Prince, který se nachází na Staroměstském náměstí. Atmosféra zdejšího hotelu a jeho baru Black Angels byla přímo stvořená pro náš příběh. Zde byly zachyceny stylingy v prostředí baru a zahrály si zejména nádherné šaty. Třetí den focení byl jedním z nejdelších dní – vznikly první sexy snímky v hotelovém pokoji a na průběh focení se přišla podívat i televize Prima. Celý tým již byl dokonale sladěn a tak šla práce sama. Závěrečný den focení se odehrál v hotelu Le Palais u Zvonařky. Tento krásný hotel je každoročně naším partnerem. Jeho krásné interiéry i exteriéry vždy nabízí spousty lokací. Tentokrát jsme využili venkovní prostředí před hotelem a knihovnu. Před hotel jsme nechali přistavit stylový zlatý Rolls Royce od společnosti ACL Czech Limusines. Monika se fotila jak před vozem, tak i ve voze jako vášnivá řidička. Na posledním záběru v knihovně, který měl dotvořit náš kalendář, jsme použili kompars v podobě dvou modelů a pejska Sida. V pátek odpoledne jsme cvakli poslední společnou fotku celého týmu a zdálo se, že je hotovo. Ale nenechte se mýlit. Náročné práce na kalendáři focením zdaleka nekončí.

Následovaly další hodiny strávené nad výběrem fotek a následnou postprodukcí až do finální podoby, kterou budete moci spatřit jako již tradičně na závěrečném galavečeru časopisu Look magazine 13. 12. 2012.

Tým kalendáře:

Produkce: Barbora Vida, Alice Smutková, Tereza Rabasová

Foto: Petr II. Michael Vojtíšek kníže von Hahn

Asistent fotografa a reportážní foto: Lukáš David

Modelka: Monika Bagárová

Make up: Filip Sam Dolce

Styling: Filip Sam Dolce a Lukáš Mach

Hair dressing: Soňa…… za Franc Provost

Záznam: All Tv

Děkujeme všem partnerům za poskytnutí cateringu a prostor pro focení.

Za zapůjčení oblečení a šperků děkujeme těmto značkám: The item-outlet & vintage finds, Le Charme, Vici fashion, Swarowski……

Celý článek najdete v čísle prosinec - leden