Úterý 23.1. 2018 | svátek má: Zdeněk


Benátská noc

Atmosféra Benátské noci ve škraboškách přivítala hosty v nádherném prostředí Restaurace & Music Clubu Theatro, ve kterém se uskutečnila další LOOK a ALL television party. Celým večerem provázela moderátorka Eva Decastelo.

V úvodu vystoupili zpěváci a finalisté soutěže Česko hledá SuperStar - Michael Foret a Petr Poláček. Překvapením večera byl křest nového singlu Domenica Martucci della Torre s názvem NON BASTA UN´ESTATE v překladu: „Jedno léto nestačí“. Inspirací k jeho vzniku byl krátký, ale intenzivní vztah s Ivetou Bartošovou. Následoval tradiční křest nového čísla časopisu LOOK magazine únor/březen 2012, a tentokrát měl vskutku atraktivního kmotra. Byl jím druhý nejkrásnější muž světa Martin Gardavský.

Hvězdou strhující vlasové show teamu salonu Be Different powered by Philip Martin’s byla Vicemiss České Miss 2006 Barbora Vida, která je i tváří tohoto salonu.

Tento velmi povedený večer si nenechali ujít ani Felix Slováček, Karel Vágner, Tereza Zímová, Martina Dvořáková a spousta dalších osobností a celebrit.


Celý článek najdete v čísle duben-květen