Čtvrtek 15.11. 2018 | svátek má: Leopold

INFORMACE PRO INZERENTY

CÍLOVÁ SKUPINA

Občas všehoschopná, samostatná, nezávislá a společenská žena s životním nadhledem a smyslem pro humor, která nikdy nezestárne, pouze zraje. Žena, která má ráda originalitu, styl, sleduje trendy módy a kosmetické novinky stejně jako novinky z oblasti techniky nebo designu. Žena, která ví, co chce, a umí se zasmát i sama sobě. Věková skupina 25–38 let.


PROFIL ČASOPISU

LOOK magazine je moderní „life stylový“ časopis pro všehoschopnou ženu s prioritou nabídnout široké spektrum zajímavých, neotřelých i vtipných témat. Mužům nabízíme netradiční pohled do ženského světa, ale i vtipné postřehy na jejich „účet“. Čtenářů mužů je cca 20 %. LOOK magazine je výjimečný a odlišný časopis, který vychází jako dvouměsíčník (výhledově měsíčník).

 

PODPORA PRODEJE

tradiční tisková reklama; regionální televizní a rozhlasové spoty; reklamní spoty na boardech letadel, ve vlacích a MHD; internetová prezentace; billboardové a bigboardové kampaně; prezentace na společenských akcích; mediální partnerství na atraktivních projektech; vlastní promotion akce a sponzorské aktivity; samplingová propagace, jako příloha magazínu; nestandardní způsoby podpory prodeje (seriál akcí úzce souvisejících se zaměřením časopisu)
Maximální využití remitendy: v autobusech společnosti Euroline; na palubě letadel společnosti Travel Service; na veletrzích; ve fi tness centrech World Class a v síti Fitness center BBC; v nejrůznějších kosmetických, kadeřnických a zdravotnických centrech.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Cena: 59 Kč
Rozsah: 164 stran
Formát: 170 × 230mm
Papír: Blok – 100g, lesklá křída; obálkA – 200g, lesklá křída, lesklé lamino
Náklad: 16 000 výtisků pro ČR
Periodicita: dvouměsíčník
Vychází: od roku 2003

 

DISTRIBUCE:

ČR: PNS, a.s., Mediaprint & Kapa Pressegrosso, s.r.o., RS real, s.r.o.

SR: Press Media, s.r.o.

Tištěný a prodaný náklad ověřuje ABC ČR, člen IF ABC.

 

 

 

DOKUMENTY KE STAŽENÍPress KitLOOK magazine Press Kit (*.pdf, 2712175 KB, 03.03. 2011)

Technická specifikaceLOOK specifikace inzerce (*.pdf, 371764 KB, 06.01. 2011)